Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W naszej szkole 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, był to dzień kolorowy i radosny. Po przyjściu do szkoły uczniowie mogli zauważyć pozytywne myśli na schodach, ponadto każda klasa udekorowała swoje drzwi uśmiechniętymi buźkami😊 Następnie odbył się apel, na która przypomniano skąd wywodzi się ten wspaniały dzień i co daje nam jego świętowanie. Uczniowie chętnie uczestniczyli w apelu, który został podsumowany wspólnym zrobieniem skrzydeł, które odwzorowywały hasło: Życzliwość dodaje skrzydeł. Każdy z uczniów otrzymał również słodki upominek. Mamy nadzieję, że ten dzień sprowokował nas do spojrzenia na codzienność inaczej: po co narzekać i obrażać się na siebie skoro można inaczej. Z każdej trudnej sytuacji jest jakieś wyjście, zawsze warto przeprosić, porozmawiać, pozytywnie nastawić się do siebie i do świata. Czasami wystarczy tylko szczery uśmiech i od razu życie staje się lepsze. Życzliwość sprawia, że życie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Życzliwość rodzi życzliwość.

Samorząd SU i Opiekunkowie SU😀