Pracownicy

GRONO PEDAGOGICZNE

1. Małgorzata Krasuska – m.krasuska@golosze.szkola.pl

  • dyrektor szkoły od 01.09.2009 r.
  • mgr pedagogiki – nauczanie początkowe
  • studia podyplomowe- przyroda, gimnastyka korekcyjna
  • kurs kwalifikacyjny – oligofrenopedagogika
  • kurs kwalifikacyjny – zarządzanie oświatą
  • studia podyplomowe – geografia

2. Genowefa Czarnecka g.czarnecka@golosze.szkola.pl

  • mgr języka polskiego
  • studia podyplomowe w zakresie zarządzania oświatą
  • studia podyplomowe – historia

3. Katarzyna Jankowska k.jankowska@golosze.szkola.pl

  • mgr pedagogiki – edukacja wczesnoszkolna
  • kurs kwalifikacyjny z zakresu sztuki
  • studia podyplomowe – Plastyka – dydaktyka nauczania przedmiotu
  • studia podyplomowe- edukacja dla bezpieczeństwa

4. Małgorzata Maniak m.maniak@golosze.szkola.pl

  • mgr inż. matematyki i informatyki

5. Emilian Matysiak e.matysiak@golosze.szkola.pl

  • mgr historii
  • studia podyplomowe – informatyka
  • studia podyplomowe – wiedza o społeczeństwie
  • studia podyplomowe- wychowanie do życia w rodzinie

6.  Katarzyna Pietrucha k.pietrucha@golosze.szkola.pl

  • mgr filologii angielskiej

7.  Robert Sobczyk r.sobczyk@golosze.szkola.pl

  • mgr wychowania fizycznego- wychowania zdrowotnego i korektywy

8. Agnieszka Sikorska a.sikorska@golosze.szkola.pl

  • mgr filologii polskiej
  • studia podyplomowe- logopedia ogólna
  • studia podyplomowe- neurologopedia

9.  Magdalena Skruczaj m.skuczaj@golosze.szkola.pl

  • muzyka

10. Bogusława Woźniak b.wozniak@golosze.szkola.pl

  • mgr teologii
  • studia podyplomowe: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,plastyka i historia sztuki

11. Halina Wojtecka h.wojtecka@golosze.szkola.pl

  • mgr pedagogiki wczesnoszkolnej
  • kurs kwalifikacyjny  z zakresu bibliotekoznawstwa

12. Irena Wojtczak i.wojtczak@golosze.szkola.pl

  • mgr biologii
  • studia podyplomowe – nauczanie blokowe z przyrodą

13. Agnieszka Przepióra a.przepiora@golosze.szkola.pl

  • pedagogika wczesnoszkolna
  • mgr pedagogiki opiekuńczo – socjalnej
  • studia podyplomowe – Oligofrenopedagogika

14. Iwona Karpińska i.karpinska@golosze.szkola.pl

  • mgr fizyki i techniki

15. Jadwiga Kulig j.kulig@golosze.szkola.pl

  • mgr filologii rosyjskiej

16. Albina Krzemińska a.krzeminska@golosze.szkola.pl

  • mgr chemii

17. Paweł Grudzień p.grudzien@golosze.szkola.pl

  • mgr geografii

18.  Agnieszka Sosnowska-Budzik

  • nauczyciel wspomagający

PRACOWNICY OBSŁUGI

1. Anna Bugalska

  • woźna szkolna

2. Grażyna Jankowska

  • sprzątaczka

3. Ewa Ziemba

  • pomoc nauczyciela