Mała szkoła – duża rodzina!

Chcemy, aby powierzone nam dzieci uznały za ważne:

• wartości chrześcijańskie
  • patriotyzm
  • samodzielność i kreatywność
  • odpowiedzialność
  • postępowanie zgodne z przyjętymi normami etycznymi
  • kulturę ogólną
  • krytyczne myślenie

W chwili obecnej do szkoły uczęszcza 65 uczniów. W szkole mieści się również oddział przedszkolny.
Mamy 8 sal lekcyjnych, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, salę logopedyczną, plac zabaw dla dzieci, wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, świetnych, zaangażowanych w życie szkoły Rodziców oraz Przyjaciół Szkoły, wspierających finansowo nasze przedsięwzięcia.

Szkoła przywiązuje bardzo dużą wagę do kultywowania tradycji i obrzędowości oraz tego, aby uczniowie i rodzice czuli się u nas dobrze i mieli przekonanie, że jest to miejsce bezpieczne i przyjazne ich dzieciom i im samym.