WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „GDY MYŚLĘ POLSKA- ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA”

Publiczna Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada 1918 roku już po raz szósty jest organizatorem gminnego konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej. W tym roku chcieliśmy skierować uwagę dzieci na Orła Białego, naszą dumę narodową, który jest wspaniały, okazały i przypomina historię naszego kraju. Zaprosiliśmy do udziału wszystkie szkoły znajdujące się na terenie naszej gminy a także Przedszkole Samorządowe w Błędowie. Dotarły do nas bardzo piękne prace, niestety w kategorii klas 5- 8 nie wpłynęły prace z innych szkół. Laureatami zostały dzieci z naszej szkoły. Wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA DZIECI 5- 6 LETNIE

I MIEJSCE – ALICJA CZARNECKA – PSP LIPIE

II MIEJSCE – BARTŁOMIEJ BARAŃSKI – PSP GOŁOSZE

III MIEJSCE- IZABELA CYBULSKA- PSP WILKÓW

WYRÓŻNIENIE – MARTYNA PYRKOSZ – PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE BŁĘDÓW

KATEGORIA KLAS I-IV

I MIEJSCE -KLAUDIA KŁOS- PSP GOŁOSZE

II MIEJSCE- KINGA DERLIKOWSKA- PSP GOŁOSZE

III MIEJSCE- JAN OZIEMSKI – PSP BŁĘDÓW

KATEGORIA KLAS V-VIII

I MIEJSCE MAJA PRUSZYŃSKA- PSP GOŁOSZE

II MIEJSCE HELENA GÓRSKA – PSP GOŁOSZE

III MIEJSCE BEATA MILCZAREK – PSP GOŁOSZE

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich trud. Dziękujemy nauczycielom za podjęcie tematu i dostarczenie prac. Dziękujemy Dyrekcji oraz Urzędowi Gminy w Błędowie za sponsorowanie nagród.

Ze względu na obecną sytuację związaną z pandemią, nagrody zostaną dostarczone do laureatów.