Piknik Rodzinny

„Mamo,Tato – kochamy Was za to…”- pod takim hasłem dnia 14.06.2024r. odbył się Piknik Rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej im.11 Listopada 1918r. w Gołoszach. Zebranych powitała dyrektor szkoły P. Agnieszka Sikorska. Swoją obecnością zaszczycił nas wójt Gminy Błędów Mirosław Jakubczak, sekretarz Gminy Błędów Jacek Adamski, radny Gminy Błędów Marek Kowalczyk i rodzice.Na szkolnej scenie swoje umiejętności aktorskie zaprezentowały dzieci z zerówki, oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-VIII. Było to przedstawienie muzyczne pt. ”Bajkowe życzenia”. Tłumnie przybyli rodzice podziękowali występującym ogromnymi brawami.
Druga część uroczystości odbyła się na szkolnym podwórku. Rodzice przygotowali kiełbaski z grilla i różne słodkości.
Mnóstwo atrakcji dostarczyła grupa animatorów Siwy Event – Dj i Animacje, która przygotowała dla dzieci i dorosłych dużo konkurencji i zabaw. Były też uwielbiane przez dzieci dmuchańce.
Wszyscy także mogli skorzystać ze studia tatuażu i salonu fryzjersko-kosmetycznego.
Dzień obfitował w wiele atrakcji.
Organizatorzy dziękują Pani Dyrektor, Rodzicom i Nauczycielom za duży wkład pracy w przygotowanie imprezy.