Karnawałowe szaleństwo w naszej szkole

Dnia 11 stycznia 2024 r. w murach naszej szkoły odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów z klas 1 – 8 oraz dzieci przedszkolnych. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień. Udekorowana balonami, gwiazdami i ozdobami wykonanymi przez uczniów, zachęcała do wesołej zabawy. Przygotowane przez rodziców bajecznie kolorowe i fantazyjne stroje najmłodszych ubarwiły salę. Byli piraci, wróżki, księżniczki i różne inne ciekawe postacie. Uczestnicy balu bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Dodatkową atrakcję stanowiły efekty specjalne: dym i laser, które zaprezentował Siwy Event – Dj i Animacje. Konkursy i ciekawe zabawy przygotowane przez animatorki integrowały społeczność szkolną. Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i duzi. Bal uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych uczniów z klasy piątej i ósmej. Dzieci miały również możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć z Myszką Miki i Niedźwiedziem. Kiedy czas szaleństwa dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Wspólna zabawa umożliwiła wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom, a szczególnie rodzicom, za zaangażowanie. Kolejny bal karnawałowy już za rok!