Dzień Sportu

30 maja odbył się w naszej szkole Dzień Sportu, który poprowadzili siatkarze z Sadownika Błędów pod kierownictwem Andrzeja Stępniaka. Tego dnia także odwiedzili naszą szkołę wyjątkowi goście Bartłomiej Neroj oraz Michał Błoński. Są to znani siatkarze. Obecnie reprezentują barwy Lechii Tomaszów Mazowiecki, w przeszłości grali m.in. w Skrze Bełchatów oraz w juniorskich drużynach reprezentacji Polski, zdobywając liczne medale. Sportowcy opowiadali o tym, jak wygląda typowy dzień siatkarza, wspomnieli również o swoich karierach i sukcesach. Następnie odbyły się liczne konkurencje sportowe, które sprawiły dzieciom wiele radości.Uczniowie otrzymali nagrody w kategoriach indywidualnych i klasowych. Były to piłki ufundowane przez Urząd Gminy w Błędowie. Na koniec dzieci oraz goście mogli posilić się pieczoną kiełbaską przygotowaną przez rodziców klasy III i VIII. Dziękujemy Rodzicom tych klas oraz Państwu Gołuchom za przekazane bułeczki.