Populcyjny Punkt Szczepień

Szczepienia przeciwko Covid-19

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Populacyjny Punkt Szczepień przeciwko Covid- 19 funkcjonuje na terenie naszej gminy w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Wilkowie Drugim nr 127B.

W związku z akcją szczepień dzieci i młodzieży od 12 do 18 roku życia, dotychczas niezaszczepione dzieci, ich opiekunowie oraz pracownicy szkoły mogą wziąć udział w szczepieniu w wyżej wymienionej przychodni zdrowia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 728 757 560 (w godz. 8:00-15:00).

Agnieszka Sikorska

dyrektor szkoły