Sukcesy 2015/2016

Sukcesy 2015/2016

  1. 13.09.2015 r. – XIII Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze- I miejsce w kategorii klas zdobyła uczennica kl. IV Gabriela Biedrzycka.
  2. 01.10.2015 r. – Powiatowe Biegi Przełajowe szkół podstawowych rocznik 2004, I miejsce – Gabriela Biedrzycka.
  3. 27.11.2015 r. – Wyróżnienie w I edycji konkursu ekologicznego organizowanego przez Związek Międzygminny pod nazwą Natura w Grójcu “Moje spotkanie z Naturą”, w kategorii wiekowej 6-9 lat, na szczeblu powiatu uzyskał Wenancjusz Gałązka – uczeń kl.III.
  4. 16.12.2015 r. – Konkurs plastyczny “Moja okolica w jesiennej szacie” – na szczeblu gminnym uczniowie naszej szkoły zajęli:
    -I miejsce – Aleksandra Kacprzak kl.II,
    -III miejsce – Maja Pruszyńska kl.I
  5. 22.12.2015 r. – Konkurs plastyczny “Kolęda pędzlem/kredką Malowana” – w gminnym konkursie uczniowie naszej szkoły zajęli
    – w kategorii klas 0 – I miejsce Maciej Gołuch
    – w kategorii klas I -III – I miejsce Wenancjusz Gałązka – kl.III
    – w kategorii klas IV – VI – III miejsce Aleksandra Kępka – kl. IV
  6. 08.03.2016 r. w Wilkowie – gminne eliminacje XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych – I miejsce Izabela Żabczyńska
  7. 08.03.2016 r. w Wilkowie – gminne eliminacje XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych – III miejsce Aleksandra Podsiadła
  8. 10.03.2016 r. – Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt – I miejsce PSP Gołosze(P. Biedzycka, K. Staszewska, J.Kieszek)
  9. 10.03.2016 r. – Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców – II miejsce PSP Gołosze (K. Łączek, J. Zaporski)
  10. 14.03.2016 r. Ciechlin – Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt finały powiatowe – I miejsce PSP Gołosze (P. Biedzycka, K. Staszewska, J.Kieszek)
  11. 14.03.2016 r. – Gminny Konkurs Matematyczny w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie – II miejsce Izabela Żabczyńska
  12. 21.03.2016 r. Jedlińsk – Finał Międzypowiatowy Ziemi Radomskiej w tenisie stołowym dziewcząt – IV miejsce PSP Gołosze (P. Biedzycka, K. Staszewska, J.Kieszek)
  13. 22.03.2016 r. XXXIII Mały Konkurs Recytatorski etap gminny – I miejsce Julia Kieszek kl.V
  14. 31.03.2016 r. XXXIII Mały Konkurs Recytatorski etap powiatowy – wyróżnienie
  15. 06.04.2016 r. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ” Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”. etap gminny – II miejsce Wenancjusz Gałązka kl. III, III miejsce Jakub Basek kl. III
  16. 03.05.2016 r. – Gminne Biegi Przełajowe
    a) Maja Pruszyńska – I miejsce kategoria klas I,
    b) Natalia Pietrzak – III miejsce kategoria klas I
    c) Gabriela Biedrzycka – I miejsce kategoria klas IV
    d) Dawid Łączek – III miejsce kategoria chłopców klas I
    e) Jakub Biedrzycki – III miejsce kategoria chłopców klas II
  17. 10.05.2016 r. – XXXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – etap gminny w Wilkowie Zajęli III miejsce i szkołę reprezentowali : Karolina Staszewska kl.VI, Rafał Górecki kl. VI, Zofia Górska kl. VI, Rafał Nowocień kl. VI.
  18. 20.05.2016 r. Gminny Turniej Warcabowy w Błędowie – III miejsce Igor Skwarek kl. II (kategoria klas I-III) I miejsce Seweryn Wojciewski kl. V (kategoria klas IV-VI)
  19. 23.05.2016 r. IV edycja gminnego konkursu historycznego JEDEN Z DZIESIĘCIU pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie oraz Wójta Gminy Błędów “Polska – Nasza Ojczyzna” zorganizowanego w PSP Gołosze – Tytuł Laureata – Rafał Nowocień, II miejsce – Karolina Staszewska, III miejsce Zofia Górska (uczniowie kl. VI)
  20. 16.06.2016r.- Tróbój Lekkoatletyczny Powiatu Grójeckiego – I miejsce Gabriela Biedrzycka kl. IV
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status