Rodzice

Zachęcamy rodziców klas I-V do udziału w ankiecie na temat działań promocyjnych “Programu dla szkół” (owoce, warzywa, mleko i przetwory mleczne)

Link do strony : http://www.kowr.gov.pl/ankieta/4

Z góry serdecznie dziękujemy!

_________________________________________________________________________________________________________________________

List Minister Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych

MEN_GIS_rodzice

W związku ze zgłaszanymi problemami dotyczącymi rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2019/ 2020, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu, zaprasza na spotkanie poświęcone ogólnym zasadom rekrutacji do ww. szkół na rok 2019/ 2020.

5.12.2018r. godz.16:00  – ZSP im. Armii Krajowej Obwodu “Głuszec” w Grójcu, ul. Piotra Skargi 12