14 kwietnia klasy 1-3 odwiedziły Orientarium w Łodzi. Była to świetna okazja do poznania zwyczajów dzikich zwierząt. Dzieci obejrzały także “Śnieżkę” w Cinema City Manufaktura. Film był bardzo ciekawy, a przy okazji można było zobaczyć zabytkowe mury fabryki włókienniczej.
21 marca świętowaliśmy nie tylko nadejście wiosny, ale również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa ( Dzień Kolorowej Skarpetki). Rozpoczęliśmy go apelem, […]
Dnia 31.10.2023r. po raz kolejny zawitała do nas filharmonia objazdowa. Tym razem tematem spotkania był gatunek muzyczny- blues. Uczniowie byli bardzo zainteresowani […]