Ogólnopolski Dzień Gier Planszowych

10 października 2022 r. nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Dniu Gier Planszowych. Gry planszowe są doskonałą alternatywą dla telewizji, komputera, smartfona. Nie tylko bawią, ale rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania, podejmowania decyzji, zasad fair play oraz właściwego funkcjonowania w grupie. Rozgrywki odbywały się w zabawowej i twórczej atmosferze. Były świetną rozrywką i elementem integrującym zespół klasowy. To był przyjemny, radosny dzień, podczas którego dzieci przekonały się, że istnieje dobra zabawa bez gier komputerowych, a gry planszowe są dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Zachęcamy również rodziców do spędzania, właśnie w ten sposób, wolnych chwil ze swoimi dziećmi.