Konkurs rodzinny pt.: ,,Najpiękniejszy Różaniec” został rozstrzygnięty

Miesiąc październik był szczególnym czasem. Zwracaliśmy się każdego dnia do Maryi odmawiając Różaniec. W związku z tym w naszej szkole został zorganizowany konkurs na “Najpiękniejszy Różaniec” wykonany dowolną techniką, z dowolnych materiałów przez uczniów naszej szkoły i ich rodziny.

Celem konkursu było: rozbudzenie umiłowania Modlitwy Różańcowej indywidualnej i wspólnotowej, rozwój talentów, budzenie aktywności twórczej, wyobraźni, pomysłowości oraz integracja rodzin naszych uczniów.

W konkursie wzięły udział 23 prace. Aż 55% naszych uczniów podjęło trud. Kolejny raz nasi artyści wykazali się ogromną pomysłowością i wielką precyzją.

1 miejsce – Klaudia Kłos 87 pkt.

2 miejsce – Magdalena Stępniewska 86 pkt.

3 miejsce – Blanka Janik 85 pkt.

Wyróżnienia: Szymon Kępka 80 pkt., Weronika Dominiak 79 pkt., Maja i Dominik Pruszyńscy 78 pkt., Patrycja Górecka 77 pkt., Wiktoria Krzemińska 73 pkt., Bartłomiej Kawenczyński 72 pkt., Helena Górska 72 pkt., Piotr Kwiecień 71 pkt., Patrycja Czyżewska 70 pkt., Jakub Krzemiński 66 pkt., Diana Maciak 65 pkt., Maciej Chustecki 65 pkt., Szymon Gniadzik 65 pkt., Wojciech Kołacz 65 pkt., Natalia i Dawid Pietrzak 64 pkt., Kacper i Mikołaj Gnatowscy 61 pkt., Martyna Długowska 55 pkt., Paulina Długowska 46 pkt., Julia Gnatowska 45 pkt., Maja Gnatowska 42 pkt.

Wszystkie prace podziwialiśmy na wystawie, która znajdowała się na górnym korytarzu. Dziękujemy rodzicom, dzieciom i młodzieży za udział w konkursie  oraz czynne zaangażowanie w Nabożeństwo Różańcowe w parafii świętego Prokopa Opata w Błędowie, parafii świętego Maksymiliana Marii Kolbego

w Szczukach, parafii św. Wawrzyńca w Wilkowie, jak również za modlitwę na Różańcu na każdej lekcji religii w miesiącu październiku.

B. Woźniak