14 kwietnia klasy 1-3 odwiedziły Orientarium w Łodzi. Była to świetna okazja do poznania zwyczajów dzikich zwierząt. Dzieci obejrzały także “Śnieżkę” w Cinema City Manufaktura. Film był bardzo ciekawy, a przy okazji można było zobaczyć zabytkowe mury fabryki włókienniczej.
W dniu 18.09.2025r. po raz kolejny nasi uczniowie pod opieką nauczycieli podjęli trud pielgrzymowania do sanktuarium w Szczukach. Celem pątników było uczczenie […]
NIESPODZIANKA#MegaMisja Od września uczniowie klasy drugiej z zapałem realizują projekt MegaMisja. Rozwijają swoje kompetencje cyfrowe.Tym razem za realizację kolejnych modułów otrzymali tablet.Radość […]