14 kwietnia klasy 1-3 odwiedziły Orientarium w Łodzi. Była to świetna okazja do poznania zwyczajów dzikich zwierząt. Dzieci obejrzały także “Śnieżkę” w Cinema City Manufaktura. Film był bardzo ciekawy, a przy okazji można było zobaczyć zabytkowe mury fabryki włókienniczej.
Od 10 do 18 września 2022 r. Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii z udziałem Powiatowych Lekarzy Weterynarii przeprowadzi jesienną akcję szczepienia lisów wolno […]
W dniu 21.11.2025r. podczas przerw na korytarzu czekał specjalny stolik, przy którym uczniowie mogli sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia. Każdy, kto poprawnie […]