W dniu 13.03.2023r. w Błędowie odbyły się gminne zawody w tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Rozgrywano pojedynki- każda szkoła z każdą w 4 kategoriach. Dziewczęta starsze (rocznik 2008-2009) w składzie: Natalia Pietrzak, Maja Pruszyńska i Magdalena Kacprzak zajęły I miejsce a młodsze (rocznik 2010 i młodsze) w składzie: Patrycja Górecka i Kinga Derlikowska III miejsce. Chłopcy starsi w składzie: Dawid Łączek, Krzysztof Pariaszewski i Maciej Chustecki IV miejsce a młodsi w składzie: Maciej Gołuch, Szymon Kępka i Rafał Pariaszewski II miejsce. Na szczebel powiatowy awansowała każda drużyna , która zwyciężyła w swojej kategorii.Miło nam poinformować, że starsze dziewczęta z naszej szkoły wygrały turniej i będą reprezentowały szkołę i gminę Błędów w kolejnym etapie.Gratulujemy wszystkim naszym drużynom i trzymamy kciuki za dziewczyny w kolejnym turnieju .![]()



