W ramach Tygodnia dla profilaktyki chorób zakaźnych gościliśmy w naszej szkole pracownika Stacji Saniatarno-Epidemiologicznej w Grójcu. Pani Bożena Janus opowiedziała nam o […]
W dniach 29 września – 3 października 2025 r. nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Inicjatywę Ministerstwa Edukacji Narodowej „Tydzień Przeciwdziałania Przemocy […]