Wyniki Gminnego Konkursu Informatycznego pt.:”Świąteczna gra w języku Scratch”

W dniu 1 grudnia 2020 roku został ogłoszony Gminny Konkurs Informatyczny pt.:”ŚWIĄTECZNA GRA W JĘZYKU SCRATCH” skierowany do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Błędów.

Tematem przewodnim było stworzenie gry o tematyce świątecznej w środowisku programistycznym Scratch.

W dniu 21 grudnia 2020 roku konkurs został rozstrzygnięty i komisja konkursowa nagrodziła następujące projekty w dwóch kategoriach:

Kategoria VII-VIII

I miejsce – Paweł Boniecki PSP im. Ks. Mariana Panka w Wilkowie

II miejsce – Aleksandra Kacprzak PSP im. 11 Listopada 1918r. w Gołoszach

III miejsce – Patrycja Czyżewska kl. VII PSP im. 11 Listopada 1918r. w Gołoszach

Kategoria IV-VI

I miejsce – Maja Majewska PSP im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

II miejsce – Kinga Kazimierczak PSP im. Tadeusza Kościuszki w Błędowie

III miejsce – Aleksandra Czyżewska kl. VII PSP im. 11 Listopada 1918r. w Gołoszach

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!