Zabawa andrzejkowa

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczniowie mogli dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakieś inne niespodzianki. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie brali udział we wszystkich przygotowanych dla nich atrakcjach,np. przebijanie serc z imionami dziewczyn i chłopaków, obieranie jabłek czy też ustawianie butów w kierunku drzwi. Nie zabrakło też wspólnej zabawy w tradycyjnym kółku, jak również tańców w parach.

Niespodzianką była przygotowana przez Samorząd Uczniowski fotobudka z napisem Andrzejki 2018. Uczniowie chętnie przymierzali zabawne peruki i pozowali do zdjęć.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.