Święto rodziny

4 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Święto Rodziny. Tego dnia odbyły się dwa konkursy: „Kocham Cię Polsko”, zorganizowany przez panią Agnieszkę Sikorską oraz „Festiwal  Piosenki Ludowej i Biesiadnej”, zorganizowany przez pana Janusza Szarlipa i panią Katarzynę Jankowską. Podczas rywalizacji wszyscy świetnie się bawili. Konkursom towarzyszyła przepiękna dekoracja, którą przygotowali uczniowie naszej szkoły wraz z panią Haliną Wojtecką.

Następnie uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wybrali się na świeże powietrze, gdzie odbył się piknik. Rodzice klasy III przygotowali ognisko i słodki poczęstunek. Posileni uczniowie chętnie brali udział w licznych konkursach sportowych, m.in. odbył się mecz         w „dwa ognie”. Przeciwko sobie stanęli uczniowie i nauczyciele. Trzeba przyznać, że nauczyciele świetnie sobie poradzili z młodzieńczą energią i pokonali uczniów. Rodzinnej imprezie towarzyszyło również malowanie twarzy. Z tej atrakcji najchętniej korzystały Przedszkolaki. Święto Rodziny upłynęło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze.