Sukcesy 2015/2016

Sukcesy 2015/2016

  1. 13.09.2015 r. – XIII Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze- I miejsce w kategorii klas zdobyła uczennica kl. IV Gabriela Biedrzycka.
  2. 01.10.2015 r. – Powiatowe Biegi Przełajowe szkół podstawowych rocznik 2004, I miejsce – Gabriela Biedrzycka.
  3. 27.11.2015 r. – Wyróżnienie w I edycji konkursu ekologicznego organizowanego przez Związek Międzygminny pod nazwą Natura w Grójcu „Moje spotkanie z Naturą”, w kategorii wiekowej 6-9 lat, na szczeblu powiatu uzyskał Wenancjusz Gałązka – uczeń kl.III.
  4. 16.12.2015 r. – Konkurs plastyczny „Moja okolica w jesiennej szacie” – na szczeblu gminnym uczniowie naszej szkoły zajęli:
    -I miejsce – Aleksandra Kacprzak kl.II,
    -III miejsce – Maja Pruszyńska kl.I
  5. 22.12.2015 r. – Konkurs plastyczny „Kolęda pędzlem/kredką Malowana” – w gminnym konkursie uczniowie naszej szkoły zajęli
    – w kategorii klas 0 – I miejsce Maciej Gołuch
    – w kategorii klas I -III – I miejsce Wenancjusz Gałązka – kl.III
    – w kategorii klas IV – VI – III miejsce Aleksandra Kępka – kl. IV
  6. 08.03.2016 r. w Wilkowie – gminne eliminacje XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych – I miejsce Izabela Żabczyńska
  7. 08.03.2016 r. w Wilkowie – gminne eliminacje XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w kategorii szkół podstawowych – III miejsce Aleksandra Podsiadła
  8. 10.03.2016 r. – Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt – I miejsce PSP Gołosze(P. Biedzycka, K. Staszewska, J.Kieszek)
  9. 10.03.2016 r. – Gminny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców – II miejsce PSP Gołosze (K. Łączek, J. Zaporski)
  10. 14.03.2016 r. Ciechlin – Gminny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt finały powiatowe – I miejsce PSP Gołosze (P. Biedzycka, K. Staszewska, J.Kieszek)
  11. 14.03.2016 r. – Gminny Konkurs Matematyczny w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie – II miejsce Izabela Żabczyńska
  12. 21.03.2016 r. Jedlińsk – Finał Międzypowiatowy Ziemi Radomskiej w tenisie stołowym dziewcząt – IV miejsce PSP Gołosze (P. Biedzycka, K. Staszewska, J.Kieszek)
  13. 22.03.2016 r. XXXIII Mały Konkurs Recytatorski etap gminny – I miejsce Julia Kieszek kl.V
  14. 31.03.2016 r. XXXIII Mały Konkurs Recytatorski etap powiatowy – wyróżnienie
  15. 06.04.2016 r. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ” Bezpiecznie na wsi – niebezpieczne atrakcje w wakacje”. etap gminny – II miejsce Wenancjusz Gałązka kl. III, III miejsce Jakub Basek kl. III
  16. 03.05.2016 r. – Gminne Biegi Przełajowe
    a) Maja Pruszyńska – I miejsce kategoria klas I,
    b) Natalia Pietrzak – III miejsce kategoria klas I
    c) Gabriela Biedrzycka – I miejsce kategoria klas IV
    d) Dawid Łączek – III miejsce kategoria chłopców klas I
    e) Jakub Biedrzycki – III miejsce kategoria chłopców klas II
  17. 10.05.2016 r. – XXXIX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – etap gminny w Wilkowie Zajęli III miejsce i szkołę reprezentowali : Karolina Staszewska kl.VI, Rafał Górecki kl. VI, Zofia Górska kl. VI, Rafał Nowocień kl. VI.
  18. 20.05.2016 r. Gminny Turniej Warcabowy w Błędowie – III miejsce Igor Skwarek kl. II (kategoria klas I-III) I miejsce Seweryn Wojciewski kl. V (kategoria klas IV-VI)
  19. 23.05.2016 r. IV edycja gminnego konkursu historycznego JEDEN Z DZIESIĘCIU pod patronatem Instytutu Pamięci Narodowej w Warszawie oraz Wójta Gminy Błędów „Polska – Nasza Ojczyzna” zorganizowanego w PSP Gołosze – Tytuł Laureata – Rafał Nowocień, II miejsce – Karolina Staszewska, III miejsce Zofia Górska (uczniowie kl. VI)
  20. 16.06.2016r.- Tróbój Lekkoatletyczny Powiatu Grójeckiego – I miejsce Gabriela Biedrzycka kl. IV