Sukcesy 2013/2014

    1. Kacper Kieszek – I miejsce w III GMINNYM KONKURSIE „AS ORTOGRAFII” w PSP w Lipiu, w kategorii klas V (11.06.13)
    2. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w III GMINNYM KONKURSIE „AS ORTOGRAFII” w PSP w Lipiu, w kategorii klas VI (11.06.13)
    3. Diany Kłos – za III miejsce w GMINNYM FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ (05.06.13)
    4. Diany Kłos – za III miejsce w konkursie XII GRÓJECKA MINI LISTA PRZEBOJÓW (03.06.13)
    5. Zuzanna Wojtczak VII miejsce w XXXVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”, FINAŁ KRAJOWY (7-9 czerwca 2013r.)
    6. Patryk Snopek – wyróżnienie w konkursie Kanngur Matematyczny w kategorii Żaczek
    7. Zuzanna Wojtczak – II miejsce w XXIII Biegach Przełąjowych o Puchar Wójta Gminy Błędów(02.06.13)
    8. Marcel Podsiadło – II miejsce w XXIII Biegach Przełąjowych o Puchar Wójta Gminy Błędów(02.06.13)
    9. Garbriela Biedrzecka – II miejsce w XXIII Biegach Przełąjowych o Puchar Wójta Gminy Błędów(02.06.13)
    10. Uczniowie klasy VI – średni wynik klasy w sprawdzianie zewnętrznym po szkole podstawowej zorganizowanym prze OKE w Warszawie wyniósł 29.6 pkt
    11. Jakub Rzepka – II miejsce w Gminnym urnieju Warcabowym (27.05.2013r.)
    12. Kacper Kieszek – II miejsce w Gminnym Turnieju Historycznym „Jeden z dziesięciu” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Błędów (24.05.2013r.)
    13. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w Gminnym Turnieju Historycznym „Jeden z dziesięciu” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Błędów (24.05.2013r.)
    14. J. Basek, P. Ossowski, W. Gałązka – II miejsce w III Gminnym Konkursie Ekologiczno- Przyrodniczym pt. „Strażnicy przyrody to my… !” (24.04.2013r.)
    15. Zuzanna Wojtczak – kwalifikacje do eliminacji rejonowych XXX Małego Konkursu Recytatorskiego (28.03.2013r.)
    16. Diana Kłos – wyróżnienie w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM (19.03.2013r.)
    17. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM (19.03.2013r.)
    18. Diana Kłos – III miejsce w kategorii klasy IV-VI Szkół Podstawowych w powiatowym konkursie pt. „WIELKANOCNE INSPIRACJE” (18.03.2013r.)
    19. Dominika Milczarek – II miejsce w kategorii klasy IV-VI Szkół Podstawowych w powiatowym konkursie pt. „WIELKANOCNE INSPIRACJE” (18.03.2013r.)
    20. Katarzyna Kowalska – III miejsce w kategorii dzieci do lat 6 w powiatowym konkursie pt. „WIELKANOCNE INSPIRACJE” (18.03.2013r.)
    21. Patryk Ossowski – II miejsce w Konkursie Plastycznym „BEZPIECZNIE NA WSI- STOP UPADKOWI” (15.03.2013r.)
    22. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w XXXVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”, etap powiatowy. (12.03.2013r.)
    23. PSP w Gołoszach – I miejsce w POWIATOWYM FINALE TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT (12.03.2013r.)
    24. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w VIII GRÓJECKIM DYKTANDZIE. (11.03.2013r.)
    25. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w XXXVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”, etap gminny. (06.03.2013r.)
    26. Dominika Milczarek – III miejsce w XXXVI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”, etap gminny. (06.03.2013r.)
    27. PSP w Gołoszach – III miejsce chłopców w zawodach gminnych w piłkę siatkową. (22.02.2012r.)
    28. PSP w Gołoszach – III miejsce dziewcząt w zawodach gminnych w piłkę siatkową. (22.02.2013r.)
    29. Diana Kłos – II miejsce w XII FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ w GRÓJCU (20.02.2013r.)
    30. PSP w Gołoszach – III miejsce w TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW z okazji trzeciej rocznicy powstania kompleksu „Orlik 2012” w Lipiu (9.11.2012r.)
    31. Zuzanna Wojtczak – II miejsce w POWIATOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH w Nowym Mieście nad Pilicą (29.09.2012r.)
    32. Zuzanna Wojtczak – I miejsce w X BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IMIENIA TADEUSZA MAŁECKIEGO w Jeziorach (21.09.2012r.)