Sukcesy 2016/2017

1. 12.06.2017 r. – Gminny konkurs ortograficzny ” As ortogrfii”
    I miejsce – Julia Kieszek kategoria ucz. klas VI,
    I miejsce – Karol Lewandowski kategoria ucz. klas V
  2. 06.06.2017 r. – Gminny konkurs literacki ” Błędów i okolice w epice i liryce”
    I miejsce – Nikola Stępniewska kl. V,
    II miejsce – Julia Kieszek kl. VI
  3. 30.05.2017 r. Turniej Piłki Nożnej
    II miejsce – PSP w Gołoszach
    Skład drużyny: Mateusz Kacprzak, Jakub Mydłowski, Szymon Pośniak, Patryk Snopek, Marcin Fatkowski.
  4. 30.05.2017 r. – Gminny Turniej Warcabowy
    I miejsce – Seweryn Wojciewski (kategoria kl. IV-VI)
    I miejsce – Igor Skwarek (kategoria kl.I -III)
  5. 23.05.2027r. V Gminny Turniej Historyczny Jeden z Dziesięciu „Polska moja Ojczyzna”
    Laureat – Michał Malarczyk kl. VI
    II miejsce – Patryk Snopek kl. VI
  6. 17.05.2017 r. – Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Gramatyki Języka Polskiego w Błędowie
    I miejsce – Patryk Snopek (kategoria kl.VI)
    II miejsce – Karol Lewandowski (kategoria kl. V)
    I miejsce – Jakub Basek (kategoria kl.IV)
  7. 3 maja 2017 r. – XXVII Gminne Biegi Przełajowe
    I miejsce – Gabriela Biedrzycka (kategoria dziewcząt rocznik 2005)
    II miejsce – Helena Górska (kategoria dziewcząt rocznik 2007)
    III miejsce – Szymon Pośniak
  8. 28.04.2017 r. – Gminny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy „Strażnicy przyrody to my…”
    III miejsce – grupa „0” z PSP Gołosze – drużyna w składzie: Rafał Pariaszewski, Patrycja Górecka, Dawid Pietrzak
  9. 07.04.2017 r. – Konkurs plastyczny zorganizowany przez KRUS pt. ” Bezpiecznie na wsi to podstawa – środki chemiczne to nie zabawa”.
    II miejsce Dawid Pietrzak z grupy „0” w PSP Gołosze w kategorii 0-3
  10. 17.03.2017 r. – Gminne Zawody Tenisa Stołowego w PSP w Lipiu
    III miejsce PSP Gołosze w kategorii dziewcząt
  11. 17.03.2017 r. – Gminne Zawody Tenisa Stołowego w PSP w Lipiu
    I miejsce PSP Gołosze w kategorii chłopców
  12. 10.01.2017 r. – Konkurs „English every day” zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Błędowie.
    I miejsce – Beata Kępka kl. VI
    II miejsce – Julia Kieszek kl. VI
    III miejsce – Julia Kowalczyk kl. V
  13. 16.11.2016 r. – Gminny Konkurs Plastyczny ” Gdy myślę: Polska”
    Kategoria I
    II miejsce – Patrycja Górecka – Oddział Przedszkolny
    Kategoria II
    II miejsce – Maja Pruszyńska – kl.II
    III miejsce – Helena Górska – kl. III
    Kategoria III
    I miejsce – Julia Kowalczyk – klasa V
  14. 03.11.2016 r. – Konkurs Plastyczny „Malujemy Naturę” – II edycja 2016 r. – na szczeblu powiatu w kategorii II wiek 6-9 lat II miejsce zdobyła Natalia Pietrzak uczennica kl. II, wyróżnienie uzyskała Patrycja Czyżewska – uczennica klasy III, w kategori III wiek 10-12 lat wyróżnienie uzyskali: Beata Kępka – uczennica kl. VI, Julia Kieszek – uczennica kl. VI i Wenancjusz Gałązka – uczeń kl. IV.
  15. 07.10.2016 r. Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych w Nowym Mieście nad Pilicą – I miejsce Gabriela Biedrzycka – kl. V
  16. 15.09.2016 r. – XIV Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze- I miejsce w kategorii klas zdobyła uczennica kl. V Gabriela Biedrzycka.GABRYSIA Z PSP W GOŁOSZACH ROZWINĘŁA SKRZYDŁA

Już po raz kolejny Gabriela Biedrzycka, uczennica kl. V z PSP w Gołoszach dowiodła, że potrafi rozwinąć skrzydła.Ilekroć wystartuje w zawodach lekkoatletycznych, a zwłaszcza w konkurencjach biegowych, zawsze pierwsza staje na mecie. Potrafi pokonać nawet starsze od siebie przeciwniczki. Tak było 15 września 2015r., gdy wystartowała w biegach przełajowych im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze. Bez trudu i większego wysiłku stanęła na podium. Kolejny sukces zapisała na swym koncie w powiatowych biegach przełajowych szkół podstawowych – rocznik 2004 – 1 października 2015r.

Nasza Gabi ( tak ją nazywają rówieśnicy) jest nie do pokonania. W oczach uczestników zawodów jest zawsze faworytką. Takie wyzwanie to dla niej pozytywny bodziec do działania. Gabi jeszcze nie zawiodła swoich wielbicieli.

Corocznie zdobywa kolejne pierwsze miejsce w gminnych biegach przełajowych upamiętniających uchwalenie Konstytucji 3 Maja, walcząc o Puchar Wójta Gminy Błędów. Bez niej nie mogły odbyć się XIV biegi przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze 15 września 2016r. Oczywiście, zdobyła I miejsce!

Najwyższe podium, dyplomy i zasłużone złote medale to trofea naszej szybkobiegaczki. „Leć, Gabrysiu, leć” – trzymamy za Ciebie kciuki, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Jesteśmy z Ciebie dumni!

Wychowawczyni
    G. CZARNECKA