XV Biegi Przełajowe im. Tadeusza Małeckiego w Jeziorze

25 września w Jeziorze odbyły się biegi przełajowe imienia Tadeusza Małeckiego.

W zawodach udział wzięły szkoły podstawowe i gimnazja z powiatu grójeckiego. Biegi rozgrywane były w kategoriach wiekowych od najmłodszych (rocznik 2007) do najstarszych (rocznik 2002). Wśrod zaproszonych szkół byli również uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. 11 listopada 1918 r. w Gołoszach. Naszą szkołę reprezentowały 2 dziewczynki i 5 chłopców. Opiekunem grupy był pan Robert Sobczyk. Najlepiej w biegach spisała się Gabriela Biedrzycka, która wygrała w swojej kategorii wiekowej (rocznik 2005). Pozostali uczniowie też wypadli dobrze zajmując czołowe lokaty. Oto ich osiągnięcia: Szymon Pośniak 4miejsce, Jakub Biedrzycki 5m, Wenancjusz Gałązka 5m, Patrycja Czyżewska 7m, Igor Skwarek 14m i Seweryn Wojciewski 15m. 

Po biegach na uczniów i opiekunów czekał gorący poczęstunek.

Na zakończenie medale, dyplomy i nagrody wręczyli zaproszeni goście czyli pani Małecka (żona pana Tadeusza Małeckiego i Wójt Gminy Pniewy). Każda szkoła dostała również pamiątkową statuetkę.

Zawody podsumowała pani Dyrektor PSP w Jeziorze dziękując wszystkim za przybycie i jednocześnie zapraszając na kolejny rok.