Pokazy sztuki cyrkowej

W dniu 06.11.2017 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję na chwilę oderwać się od nauki i zaznać rozrywki w najatrakcyjniejszym wydaniu, a to za sprawą odwiedzin grupy cyrkowej „Szok”. Artyści cyrkowi zaprezentowali pokazy sztuki cyrkowej, takie jak akrobacje na drabinie, żonglerkę, występy ze zwierzętami m.in.: gołębie, wąż i niedźwiedź polarny, sztuczki magiczne z różnymi rekwizytami oraz wiele innych atrakcyjnych pokazów , do których zapraszano osoby z widowni. Nieodłącznym elementem cyrku są występy klaunów. Tego również nie zabrakło i w tym spotkaniu. Kolorowo wymalowany i ubrany przebieraniec błyskawicznie rozśmieszył publiczność. Widowisko cyrkowe , którego byliśmy częścią  na długo pozostanie  w pamięci uczniów.