Pogadanka Policji o bezpiecznych wakacjach

Wakacje to czas odpoczynku i swobody. Zdarza się, że nadmiar wolnego czasu nie służy dzieciom i młodzieży. Spotkanie uczniów naszej szkoły z Policjantami z Komendy Powiatowej w Grójcu  miało formę pogadanki na temat niebezpieczeństw jakie czyhają na młodych ludzi podczas wakacji.

W trakcie spotkania policjanci omówili zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, sposoby bezpiecznego zachowania się przy akwenach wodnych oraz w innych miejscach, w których nasi uczniowie mogą spędzać wolny czas. Dodatkowo zwrócili uwagę na odpowiednie zachowanie w trakcie kontaktu z nieznajomymi ludźmi i obcymi zwierzętami.

Policjanci przedstawili nam rady, które warto zapamiętać, aby czas wakacji był super bezpieczny i wyłącznie z radosnym zakończeniem.

Przygotowani na powitanie wakacji, zaczynamy odliczanie…!!!