Międzynarodowy Dzień Kropki

W dniu 15 września 2017 , po raz pierwszy, nasza szkoła dołączyła do obchodów Dnia Kropki, choć jeszcze nieco nieśmiało. Uczniowie klas II-VII zapoznali się z historią Vahti bohaterką dnia, chętni uczniowie przyszli do szkoły w ubraniach w kropki. Następnie wszyscy pełni entuzjazmu, zapewnieni o tym, że każdy ma talent i że nie należy się bać odkrywać w sobie nowych możliwości, w grupach klasowych zabrali się do pracy nad swoim kropkowym dziełem. Efekty zachwycają kolorem i pomysłowością. Wszystkie prace ozdobią szkolny korytarz. W trakcie zajęć uczniowie mieli również okazję zapoznać się z alfabetem Braille’a. W trakcie jednego z zadań uczniowie rysowali swoje talenty, z których zostanie zrobione drzewo talentów. Niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent. Dzień Kropki jest dobrym pretekstem do pokazania go światu. Mamy nadzieję, że to niezwykłe święto na stałe zagości w kalendarzu naszej szkoły.