Dzień Edukacji Narodowej w PSP Gołoszach

13 października 2016r.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Genowefy Czarneckiej przygotował krótki występ pt. „Szkoła według Kiepskich”, do obejrzenia którego uprzednio zaprosił Szanowne Grono Pedagogiczne, pracowników obsługi i emerytowanych pracowników szkoły.

Ten wyjątkowy dzień zwany Dniem Nauczyciela jest zarazem swoistym świętem szkoły. Odświętnie ubrani uczniowie nie szczędzą miłych słów swoim pedagogom, dziękując im za trud wkładany w nauczanie i wychowanie dziatwy szkolnej. Prezentacja humorystycznej scenki z życia szkolnego to także wyraz wdzięczności. W takim dniu nie mogło zabraknąć stosownych do okazji życzeń i skromnych bukiecików własnoręcznie przygotowanych przez czwartoklasistów z pomocą P. Haliny Wojteckiej.

Byłoby wspaniale, gdyby każdy dzień roku szkolnego był tak uroczysty i „słodki”. Czy to możliwe…?