Wycieczka do Zakopanego

31 maja – 2 czerwca 2017r.

W dniach 31.05-02.06.2017r. uczniowie PSP w Gołoszach wraz z uczniami z PSP z Chodnowa uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Zakopanego. Kiedy dotarliśmy na miejsce docelowe zwiedzanie zaczęliśmy od Wielkiej Krokwi – Stoczni Narciarskiej im. Stanisława Marusarza. Następnie udaliśmy się do Pensjnatu “Teresa”, gdzie mieliśmy przwidziany nocleg i posiłki. Tuż po kolacji dla uczniów była zoorganizowana dyskoteka. Drugi dzień był bardziej intensywny, gdyż zaraz po śniadaniu udaliśmy się do Doliny Kościeliskiej i Schroniska Ornak. Podczas spaceru podziwiliśmy przepiękne widoki i słuchaliśmy ciekawych opowieści, które opowiadał nam przewodnik tatrzański. W tym dniu udaliśmy się również do Muzeum Tatrzańskiego i na Krupówki. Wieczorem na zakończenie dnia odbyło się ognisko połączone z zabawami sportowymi. Ostatniego dnia udaliśmy się na spacer Doliną pod Reglami. Pełni cudownych wrażeń i w doskonałych humorach powróciliśmy do Gołosz po drodze oczywiście posililiśmy się w Mc Donaldzie.

Organizator:
Małgorzata Tuszyńska