Dzień Babci i Dziadka

„KOLĘDUJEMY Z BABCIĄ I DZIADKIEM”

10 stycznia uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. 11 Listopada 1918 r. w Gołoszach gościli swoje najukochańsze Babcie i najukochańszych Dziadków. W tym roku cała uroczystość, dzięki życzliwości naszych strażaków, odbyła się w sali OSP.
Starsze dzieci zaprezentowały jasełka pt. „Bosy pastuszek”. Przesłaniem tej inscenizacji była życzliwość na co dzień i miłość do bliźniego. Aktorzy doskonale wcielili się w soje role. Kolędy i pastorałki stały się okazją do wspólnego śpiewania.
Najwięcej wzruszeń dostarczyły seniorom dzieci z Oddziału Przedszkolnego, które ze swoich małych serduszek składały życzenia. Zatańczyły również krakowiaka w przepięknych krakowskich strojach.
Klasa II przygotowała sok dla Babci i Dziadka. Podkreślając, w trakcie swojego występu, walory świeżo wyciskanych soków. Natomiast klasa III przypomniała historię życia i miłości Babci i Dziadka. Nie zabrakło również młodej pary i Marsza Mendelssona.
Nasi goście ze wzruszeniem, przy herbacie i słodkim poczęstunku, zorganizowanym przez naszych wspaniałych rodziców, oglądali popisy swoich wnuków.
Swoją obecnością zaszczycił nas także Sekretarz Gminy Błędów p. Jacek Adamski, który złożył wszystkim noworoczne życzenia.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy za rok!